Θεολογική Σχολή - Τμήμα Θεολογίας
Ακαδημαϊκό Έτος 2011-2012
Σεπτέμβριος 2011

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Δήλωση παρακολούθησης εργαστηριακών τμημάτων του υποχρεωτικού μαθήματος «Πληροφορική και Θεολογία»

Στα πλαίσια τού μαθήματος «Πληροφορική & Θεολογία», καλούνται οι φοιτητές του Β’ εξαμήνου του ακαδημαϊκού έτους 2011-2012 να δηλώσουν την πρόθεσή τους να παρακολουθήσουν το εργαστηριακό τμήμα τού μαθήματος, που θα διεξαχθεί στη Νησίδα Η/Υ. Η δήλωση είναι υποχρεωτική προκειμένου να συμπεριληφθούν τα ονόματά τους στις ομάδες εργαστηρίων που θα διεξαχθούν τον Μάιο του 2012. Υπενθυμίζεται ότι η παρακολούθηση  των εργαστηρίων είναι υποχρεωτική προκειμένου να μπορεί να λάβει μέρος στις εξετάσεις ο φοιτητής και να σταλεί ο βαθμός του στην Γραμματεία. Οι καταστάσεις θα ανοίξουν την 1η Μαρτίου 2012 και θα παραμείνουν ανοιχτές μέχρι τις 5 Απριλίου 2012.

Ν.Ε.Μυρίδης

Επ. Καθηγητής