Εξεταστική Σεπτεμβρίου 2014

ΜΑΘΗΜΑ: Πληροφορική &  Θεολογία (Β’ εξαμήνου)

ΡΥΘΜΙΣΕΙΣ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ ΦΟΙΤΗΤΩΝ

Παρακαλούνται οι φοιτητές που έχουν δηλώσει το μάθημα «Πληροφορική & Θεολογία» στον τρέχον εξάμηνο του ακαδημαϊκού έτους 2013-14 να ενημερωθούν για τις εκκρεμότητες των εργαστηρίων ΕΔΩ.

Οι φοιτητές που έχουν βαθμό μεγαλύτερο του 5 δεν απαιτείται να εξετασθούν εκ νέου× το μόνο που απαιτείται είναι να ρυθμίσουν τις εκκρεμότητες των εργαστηρίων. Η ρύθμιση αυτή μπορεί να γίνει με εκπόνηση αντίστοιχης εργασίας την οποία μπορούν να πάρουν:

(α) κατά την διάρκεια της εξέτασης (στις 29.9.14)

(β) κατά ωράριο συνεργασίας (το οποίο αναρτάται στην ιστοσελίδα αυτή ( π.χ.  9.9.2014, 12μ-13:30μμ))

Υπενθυμίζουμε ότι αν κάποιος φοιτητής δεν ρυθμίσει τις εκκρεμότητες των εργαστηρίων, τότε δεν θα αποσταλεί ο βαθμός του στην Γραμματεία.

Επίσης απαιτείται η προσοχή των φοιτητών στο ακόλουθο: να ελέγξουν αν έχουν περάσει το μάθημα είτε στην Γραμματεία είτε στην λίστα που παρατίθεται ΕΔΩ ώστε να μη εξετασθούν εκ νέου άσκοπα.